Головна » 2014 » Травень » 13 » Почесний житель села Столярова Майя Тимофіївна
19:48
Почесний житель села Столярова Майя Тимофіївна

Столярова Майя Тимофіївна народилася 2 червня 1936 року в Харкові в сім'ї робітника.
Батько Столяров Тимофій Кузьмич, мати Дейнека Уліта Демидівна.
У 1944 р. пішла до першого класу Огульцівської початкової школи.
Там провчилася 5 років. Середню освіту здобула у школі №113 м.Харкова. Вищу освіту у Харківському інституті культури за спеціальністю бібліотекар - бібліограф вищої кваліфікації 1959 р.
Працювала до виходу на пенсію в НДІ при заводі "Електроважмаш". На пенсії з 1992 року. З того часу займається історією села Огульці та його мешканців. Активно співробітничає з І.М.Лисенком у випусках "Валківської екциклопедії"
Ця людина все своє життя мріяла що б про наше село Огульці знав весь світ, і ця мрія здійснилася.
Історією села захоплювалася із молоду коли працювала на заводі, а свій вільний час проводила в бібліотеці ім. Короленка, весь час збирала матеріали, вирізала із газети, писала спогади своєї мами, розпитувала старих людей похилого віку.
За все своє життя дуже добру справу зробила для села, написала три книги про село Огульці.
Ці книги перевернули історію, в книгах розповідаєтся як жили в 30-ті роки, які були домівки, як жили мешканці села, спогади минулого,спогади про війну односельчан, а також історія вулиць села, і багато багато іншого про історію нашого краю.

 

 

Категорія: Історія села, Огульці, рідний край,Харьківщина,слобожанщина | Переглядів: 802 | Додав: cybulnik | Теги: Почесний житель, Столярова Майя Тимофіївна, село | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru